23,00 TL Kdv Dahil
  • Stok Kodu KIDS-HMS03
  • Hızlı Gönderi

**Kitap yazar Ayşegül DEDE tarafından imzalı bir şekilde gönderilecektir. İmzalanacak isimi belirtmek için teslimat adresinin sonunda (......örn;Ayşegül) şeklinde açıklama olarak yazılması önemle rica olunur. İsim yazılmamış ürünlerde teslimat adresindeki kişi adına imzalanacaktır.

< DUVARIN ARKASINDA NE VAR

DUVARIN ARKASINDA NE VAR ?

**Kitap yazar Ayşegül DEDE tarafından imzalı bir şekilde gönderilecektir.
İmzalanacak isimi belirtmek için teslimat adresinin sonunda (......örn;Ayşegül) şeklinde açıklama olarak yazılması önemle rica olunur. İsim yazılmamış ürünlerde teslimat adresindeki isim adına imzalanacaktır.

HİÇBİR DUVAR MUTLU OLMAK İÇİN ENGEL DEĞİL…
Bir gün çocuk, her günkü gibi bahçede oyun oynuyor, hayaller kuruyordu. Birden gözü karıncalara takıldı. Duvarın arkasına geçiyorlardı. Kocamandı duvar. Tabureleri üst üste koyup üstüne çıksa bile duvarın arkasını göremiyordu. Merak etti, düşündü, heyecanlandı… Boya kalemlerini, düşüncelerini, hayallerini yanına aldı ve çizmeye başladı. Böylece duvarın arkasında ne olduğunu görebilecekti… Sahi Duvarın Arkasında Ne Var’dı?
Duvarın Arkasında Ne Var?  bir çocuğun merak duygusunu destekleyen ve duyularıyla keşfetmesini sağlayan masalsı bir hikâye…

Yazar: Ayşegül DEDE 
Çizer: Öykü Karaca
Yaş: 4-5 yaş ve üzeri